Kosmetický salon LaVendera kosmetika Praha 1

Co o salonu říkají klientky...

Vážené a milé klientky a klienti  :-)

Zde se můžete podělit o Vaše dojmy z návštěvy kosmetického salonu Lavendera... jak jste byli spokojeni s péčí o pleť, mým přístupem, ale třeba i jak se Vám líbí prostředí či jak Vám vyhovuje kosmetická značka, se kterou pracuji.

Za Vaše názory děkuji a doufám, že pomohou dalším potencionálním klientkám a klientům v rozhodování, zda (ne?)navštívit můj salon :-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Jméno:
Nadpis:
Text:

Přehled komentářů

Profesionální přístup

(Petra, 11. 2. 2019 20:45)

Na Petru jsem dostala doporučení. Byla to moje první, ale určitě ne poslední návštěva. Kosmetické ošetření velmi příjemné, bezbolestné. Těším se na další návštěvu.

Odbornost a kvalita

(Hana, 3. 1. 2019 12:27)

Navštěvuji tento salon už rok a půl a Petra si mě získala okamžitě už při mé první návštěvě. Řadu let jsem používala přírodní kosmetiku bez chemie, ale moje pleť nebyla dobrá. Petra mi vysvětlila, co jsem dělala špatně, a to velmi přesvědčivě a pomocí odborných argumentů, na což slyším. Kosmetiku z jejího salonu jsem brzy začala používat i doma a moje pleť se velmi zlepšila. Líbí se mi ošetření, které je odpočinkové a příjemné, i to, že vždycky dostanu na vyzkoušení vzorečky dalších produktů. Letos jsem rozšířila používání této kosmetiky i na opalovací produkty (byla jsem velmi spokojená) a make-up. Rozhodně doporučuji!

klid

(Lenka, 13. 12. 2018 15:17)

nejsem odbornice, abych mohla posuzovat kvalitu ošetření, ale rozhodně mohu ocenit kvalitu prostředí, která je výborná, až dýchající luxusem, nicméne nejvíce oceňuji klid, žádné zbytečné štěbetání, to je pro mne nade vše

Kosmetický ráj

(Dáša, 21. 11. 2018 10:20)

Kosmetička Petra je pro mě jedničkou ve svém oboru a navíc k ní patří i ta hvězdička?, protože z ní vyzařuje úžasná energie a neznám ji vlastně bez úsměvu. Poznala jsem již více kosmetických salonů a značek kosmetiky, ale konečně nyní mám pocit, že jsem našla obojí v té nejvyšší kvalitě, již není důvod hledat dál. Petra umí odpovědět na všechny otázky, tedy týkající se kosmetiky? a že ty moje jsou občas docela všetečné?. Jako velký bonus si uvědomuji velmi příjemné prostředí s promyšlenými detaily. Každý měsíc si Petra dá práci a vymýšlí pro své klientky a klienty nějakou zvýhodněnou akci, díky níž lze otestovat i další možnosti z nabídky tohoto kosmetického salonu. Za což jí patří velký dík, je vidět, že ji práce opravdu baví.
A nikdy nechybí výborná čokoládka spolu s novým kosmetickým vzorkem na závěr jako třešnička na celém kosmetickém dortu?. Co víc si přát?

Účinný odpočinek

(Eliška, 17. 11. 2018 8:35)

Po přechodu na ekologickou kosmetiku jsem bojovala s výběrem té vhodné pro mou pleť, díky Petře jsem našla přesně to, co jsem potřebovala. Moje pleť je hladká a jemná, radost pohledět:) Tímto děkuji a všem doporučuji návštěvu (kudy chodím, tam chválím:)).

Luxusní péče i přístup

(Iveta, 16. 11. 2018 14:39)

U Petry jsem byla na kosmetice zatím pouze 3x, ale určitě ne naposledy. Její péče je výborná, vždy si u ní na vyhřívaném lehátku báječně odpočinu a po skončení ošetření můžu bez problémů vyrazit i na schůzku...žádné červené skvrny nebo zarudlá pleť! Naopak, po odchodu si připadám krásnější a hlavně, odpočatá!! :-) Produkty jsou skvělé. Používám je i doma.
Mohu vřele doporučit!

Doporucuji

(Lenka, 16. 11. 2018 10:06)

Kosmeticka Petra je prijemna, vzdy dobre naladena a fajn. Chodim k ni pravidelne, plet mam diky peci svezi a ze salonu odchazim skvele odpocinuta. Plusem jsou pripravky bez chemie :-)

*****

(Pavla V., 16. 11. 2018 8:59)

Do salonu se pokaždé moc těším, protože odcházím vždy nadšená, zrelaxovaná a tak nějak spokojená ve své přirozenosti. Petra je pečlivá, moc milá, šikovná, o pleti ví úplně vše. Pracuje s velmi kvalitní přírodní kosmetikou, která efektivně pomáhá se všemi neduhy, moje pleť ji přímo hltá. Své zákaznice rozmazluje různými dárky nebo slevami. Vždycky vše vysvětlí, poradí, pomůže. Prostě pětihvězdičkový salon. A díky za to!

Odbornost, péče, profesionalita

(Katka S. , 15. 11. 2018 15:39)

Doposud jsem vyzkoušela asi 7 kosmetiček ve 3 různých městech. Záleží mi na tom, aby kosmetička dokázala nejen vyhovět mým přáním, dokázala vkusně upravit obočí nebo profesionálně doporučit, co se ke mně hodí a co ne, ale také se neustále vzdělávala a byla odbornicí ve svém oboru. To jsem našla u kosmetičky Petry. Je pečlivá, poctivá a profesionální. Oceňuji na ní i to, že velmi rozumí přírodní kosmetice jiných značek a informace od ní mi pomohly orientovat se lépe v přehlceném trhu s kosmetikou. Někdy bych možná využila depilaci nohou a rukou, ale to myslím ve svých službách nemá.

Odborná péče, laskavý přístup a duševní relaxace

(Eva, 53 let, 26. 7. 2017 14:57)

Dlouholetá odborná péče se odráží na "mládí" mé pleti a kdykoli potřebuji celkovou vzpruhu, najdu ji v salonu LaVendera. Opakovaně velmi děkuji (určitě i za ostatní klientky) za osobní přístup a pravidelné hýčkání!

Dodatečně

(Zuzka P., 2. 5. 2017 12:53)

Dodatečně vše nej k výročí hlavně hodně spokojených klientek ☺

Re: Dodatečně

(LaVendera, 2. 5. 2017 17:22)

Mockrát děkuji za přání!!!! :-)
V salonu na Vás čeká malé překvapení ;-)
Těším se na viděnou :-)

Jsem moc spokojená a doporučuji

(Táňa Sudová, 3. 3. 2017 12:59)

Velice příjemné ošetření účinnými prostředky v příjemném prostředí. Jsem přesvědčena, že mi ošetření moc pomáhá a to je co říct v mém už důchodovém věku (i když vím, že ze staré se mládá určitě nestane, proces stárnutí se ale dá poměrně účinně zpomalit :-)). Salón navštěvuji už několik let, těším se vždycky na další termín a jinou kosmetičku hledat nebudu, pokud bude Petra fungovat :-).

Dokonale luxusní jemná péče

(Romana Sklářová, 25. 2. 2017 18:24)

Moje první návštěva kosmetiky vůbec a dojem naprosto nejlepší. Podle zkušeností kamarádek mě to mělo bolet a měla bych být alespoň jeden dva dny opuchlá :D A jaké to bylo doopravdy? Něžné, jemné, dokonalý relax, nejen při péči, ale i při povídání, báječně jsme s Petrou souzněly v názorech, naprostá meditace :) navíc na vyhřívaném lůžku, zachumlaná do teploučké deky, s relaxační hudbou a moje pleť? Děkuje! A já též a rozhodně doporučuji :)

Hebký dotek hedvábných rukou ,

(sofia, 25. 2. 2017 18:15)

pod kterýma znovu ožívá nejen Vaše pleť, tak bych vyjádřila mou první návštěvu u paní Petry .
Těžko se dodávají další slova chvály k těm všem, která tady jsou již zmíněná, ale vše je naprostá pravda.
Velmi děkuji za krásný zážitek z ošetření a už se mě jen tak nezbavíte:)

maximální spokojenost

(Libuše N., 39 let, 7. 2. 2017 21:45)

Salon jsem našla na internetu, když jsem měla před svatbou a chtěla jsem zlepšit pleť. Byla to šťastná volba. Petra je profesionální a moc příjemná. Po každé návštěvě mám nejen krásnější pleť, ale jsem i odpočatá. Příjemným citlivým způsobem dostanu informace a rady. Rovněž prostředí salonu je moc příjemné a útulné. K petře chodím i po svatbě a budu chodit i nadále. Komu mohu, tomu služby jejího salonu doporučím.

Veliká spokojenost

(Zuzka P. 57 let, 31. 1. 2017 15:29)

K Petře jsem se dostala náhodou a jsem velice spokojená. Měla jsem z osobních důvodů větší pauzu, ale když jsem se znovu ozvala, Petra mi hned našla volný termín aměla jsem pocit jako bych tam byla po měsíci. Vždy se těším na masáž. Je to krásný relax a pohoda. Když odcházím, mám pocit jako kdybych omládla o pár let. Vždy na začátku vysvětlí co vše bude dělat a jaké krémy použije. Atmosféra je tam krásně relaxační a moc pohodová. Moc Petě přeji ať se jí nadále a má jenom samé spokojené klientky. Pero moc děkuji.

Spokojenost nade vše . . .

(Lenka Adámková, 31. 1. 2017 13:45)

Už nějaký ten rok to bude, co navštěvuji Petry salón a jsem vždy velmi spokojena a mohu jen doporučit. Využívám i kosmetiku, kterou má v nabídce a velmi mě vyhovuje, když mě doporučí, co by pro mě bylo nejlepší. Je vidět, že tomu rozumí, že svou práci dělá s láskou. Líbí se mě její neustálé nápady a zdokonalování. Atmosféra je vždy příjemná a vždy se velmi k Petře těším. Její ošetření mé pleti je pro mě vždy odpočinkem a i balzámem na duši. Moc za vše díky Petro ! Přeji vám ať se nadále daří !

jsem velmi spokojená

(Zuzana 68 let, 15. 1. 2017 14:19)

K Petře chodím již velmi dlouho. Jsem velmi spokojená s jejím přístupem. Je citlivá a milá. Velmi si cením toho, že stále něco vylepšuje ve prospěch klientů. O každé klientce si zapisuje každé ošetřeni. Pokaždé se k ní velmi těším


S láskou a něhou

(Andy L., 13. 1. 2017 14:47)

Nebýt mé maminky, která mě k Petře doporučila, bych si nedokázala ani představit, jak může být kosmetické ošetření mé citlivé pleti blahodárným zážitkem. Návštěvu salonu mohu pouze doporučit. Jakmile přijdete a ulehnete do pohodlného lůžka, tak se vám nebude chtít odejít. Ošetření je vždy velmi příjemné a kolikrát i pro mne poučné. Naučila jsem se o sebe starat i doma, protože mi Peťa pomohla pochopit, jak důležité to je. Vždy si k ní jdu pro radu a vážím si, jak se mi snaží pomoci i s ohledem na to, abych nemusela utrácet zbytečně moc peněz. Těším se na každou další návštěvu! Děkuji za laskavou péči :)