Kosmetický salon LaVendera kosmetika Praha 1

Co o salonu říkají klientky...

Vážené a milé klientky a klienti  :-)

Zde se můžete podělit o Vaše dojmy z návštěvy kosmetického salonu Lavendera... jak jste byli spokojeni s péčí o pleť, mým přístupem, ale třeba i jak se Vám líbí prostředí či jak Vám vyhovuje kosmetická značka, se kterou pracuji.

Za Vaše názory děkuji a doufám, že pomohou dalším potencionálním klientkám a klientům v rozhodování, zda (ne?)navštívit můj salon :-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Jméno:
Nadpis:
Text:

Přehled komentářů

Odborná péče, laskavý přístup a duševní relaxace

(Eva, 53 let, 26. 7. 2017 14:57)

Dlouholetá odborná péče se odráží na "mládí" mé pleti a kdykoli potřebuji celkovou vzpruhu, najdu ji v salonu LaVendera. Opakovaně velmi děkuji (určitě i za ostatní klientky) za osobní přístup a pravidelné hýčkání!

Dodatečně

(Zuzka P., 2. 5. 2017 12:53)

Dodatečně vše nej k výročí hlavně hodně spokojených klientek ☺

Re: Dodatečně

(LaVendera, 2. 5. 2017 17:22)

Mockrát děkuji za přání!!!! :-)
V salonu na Vás čeká malé překvapení ;-)
Těším se na viděnou :-)

Jsem moc spokojená a doporučuji

(Táňa Sudová, 3. 3. 2017 12:59)

Velice příjemné ošetření účinnými prostředky v příjemném prostředí. Jsem přesvědčena, že mi ošetření moc pomáhá a to je co říct v mém už důchodovém věku (i když vím, že ze staré se mládá určitě nestane, proces stárnutí se ale dá poměrně účinně zpomalit :-)). Salón navštěvuji už několik let, těším se vždycky na další termín a jinou kosmetičku hledat nebudu, pokud bude Petra fungovat :-).

Dokonale luxusní jemná péče

(Romana Sklářová, 25. 2. 2017 18:24)

Moje první návštěva kosmetiky vůbec a dojem naprosto nejlepší. Podle zkušeností kamarádek mě to mělo bolet a měla bych být alespoň jeden dva dny opuchlá :D A jaké to bylo doopravdy? Něžné, jemné, dokonalý relax, nejen při péči, ale i při povídání, báječně jsme s Petrou souzněly v názorech, naprostá meditace :) navíc na vyhřívaném lůžku, zachumlaná do teploučké deky, s relaxační hudbou a moje pleť? Děkuje! A já též a rozhodně doporučuji :)

Hebký dotek hedvábných rukou ,

(sofia, 25. 2. 2017 18:15)

pod kterýma znovu ožívá nejen Vaše pleť, tak bych vyjádřila mou první návštěvu u paní Petry .
Těžko se dodávají další slova chvály k těm všem, která tady jsou již zmíněná, ale vše je naprostá pravda.
Velmi děkuji za krásný zážitek z ošetření a už se mě jen tak nezbavíte:)

maximální spokojenost

(Libuše N., 39 let, 7. 2. 2017 21:45)

Salon jsem našla na internetu, když jsem měla před svatbou a chtěla jsem zlepšit pleť. Byla to šťastná volba. Petra je profesionální a moc příjemná. Po každé návštěvě mám nejen krásnější pleť, ale jsem i odpočatá. Příjemným citlivým způsobem dostanu informace a rady. Rovněž prostředí salonu je moc příjemné a útulné. K petře chodím i po svatbě a budu chodit i nadále. Komu mohu, tomu služby jejího salonu doporučím.

Veliká spokojenost

(Zuzka P. 57 let, 31. 1. 2017 15:29)

K Petře jsem se dostala náhodou a jsem velice spokojená. Měla jsem z osobních důvodů větší pauzu, ale když jsem se znovu ozvala, Petra mi hned našla volný termín aměla jsem pocit jako bych tam byla po měsíci. Vždy se těším na masáž. Je to krásný relax a pohoda. Když odcházím, mám pocit jako kdybych omládla o pár let. Vždy na začátku vysvětlí co vše bude dělat a jaké krémy použije. Atmosféra je tam krásně relaxační a moc pohodová. Moc Petě přeji ať se jí nadále a má jenom samé spokojené klientky. Pero moc děkuji.

Spokojenost nade vše . . .

(Lenka Adámková, 31. 1. 2017 13:45)

Už nějaký ten rok to bude, co navštěvuji Petry salón a jsem vždy velmi spokojena a mohu jen doporučit. Využívám i kosmetiku, kterou má v nabídce a velmi mě vyhovuje, když mě doporučí, co by pro mě bylo nejlepší. Je vidět, že tomu rozumí, že svou práci dělá s láskou. Líbí se mě její neustálé nápady a zdokonalování. Atmosféra je vždy příjemná a vždy se velmi k Petře těším. Její ošetření mé pleti je pro mě vždy odpočinkem a i balzámem na duši. Moc za vše díky Petro ! Přeji vám ať se nadále daří !

jsem velmi spokojená

(Zuzana 68 let, 15. 1. 2017 14:19)

K Petře chodím již velmi dlouho. Jsem velmi spokojená s jejím přístupem. Je citlivá a milá. Velmi si cením toho, že stále něco vylepšuje ve prospěch klientů. O každé klientce si zapisuje každé ošetřeni. Pokaždé se k ní velmi těším


S láskou a něhou

(Andy L., 13. 1. 2017 14:47)

Nebýt mé maminky, která mě k Petře doporučila, bych si nedokázala ani představit, jak může být kosmetické ošetření mé citlivé pleti blahodárným zážitkem. Návštěvu salonu mohu pouze doporučit. Jakmile přijdete a ulehnete do pohodlného lůžka, tak se vám nebude chtít odejít. Ošetření je vždy velmi příjemné a kolikrát i pro mne poučné. Naučila jsem se o sebe starat i doma, protože mi Peťa pomohla pochopit, jak důležité to je. Vždy si k ní jdu pro radu a vážím si, jak se mi snaží pomoci i s ohledem na to, abych nemusela utrácet zbytečně moc peněz. Těším se na každou další návštěvu! Děkuji za laskavou péči :)

Profesionalita a nadšení

(Radka Víznerová, 13. 1. 2017 12:15)

Kosmetické ošetření u Petry prospívá nejen pleti,ale u duši. Petra je úžasně pozitivní a příjemný člověk,takže si k ní chodím odpočinout a cítit se jako královna. Díky Petře jsem se naučila chodit na kosmetiku pravidelně, protože se prostě těším na její hýčkání. Petra je pro mě synonymem obrovské profesionality,zodpovědnosti a hlavně lásky k profesi. Vždy reaguje na aktuální stav pleti , vysvětlí, pomůže, nevnucuje. Všechna ošetření,která jsem za ty roky absolvovala, mi naprosto vyhovovala a pomohla. Důvěřuji jí, své profesi rozumí, protože ji dělá s láskou!
Péťo, děkuji a těším se na další návštěvu k Vám!!

Re: Profesionalita a nadšení

(Petra F., 13. 1. 2017 13:47)

Ráďo, mockrát děkuju!!! Zase jsem až dojatá :-)

Neměnila bych

(Eva S., 12. 1. 2017 11:07)

Před Petrou jsem pár kosmetiček vyzkoušela. A vždy to byla moje návštěva první a zároveň poslední. A vždy mě to na dlouho odradilo od dalšího pokusu. Jenže moje pleť občas připomínala pubertu, kterou už mám dávno za sebou, a dohnala mě k dalšímu pokusu. Naštěstí jsem náhodou objevila Petru, ke které od té doby chodím pravidelně a neměnila bych. Pleť se mi výrazně zlepšila a Petřin přístup je úžasný. V salonu panuje vždy příjemná atmosféra, Petra ošetřuje pleť podle jejího aktuální stavu. Přípravky, které v salonu používá nikomu nenutí, pouze informuje o tom, jakou kosmetiku a proč používá. Ostatně ta kosmetika je tak příjemná, že se klientka začne určitě zajímat sama. Alespoň u mě to tak bylo. Mám citlivou a suchou pleť a vše, co jsem kdy od Petry zkusila bylo super. Nikdy ani náznak alergické reakce. Přeji i do budoucna hodně úspěchů!

Re: Neměnila bych

(Petra F., 13. 1. 2017 13:46)

Moc děkuji za krásné hodnocení!!! :-)

domácí péče

(Lenka Hrabětová, 34 let, 7. 1. 2017 8:02)

S Petrou jsem prakticky od začátku její kosmetické kariéry. Ráda k ní chodím, protože mi vyhovuje jako člověk i jako profesionálka. Je milá, splňuje má přání a hlavně, což v dnešní době moc oceňuji, necpe mi při každé návštěvě nějaké nové přípravky....to úplně nenávidím. Doporučí jak se o pleť starat a co použít, ale rozhodně vás do ničeho netlačí.
Dr. Baumann, kterého teď používám nově od Vánoc, je opravdu výborný a jsem maximálně spokojená. Krémy jak satén a odličovací přípravky opravdu čistí pleť.
K Petře si jdu pokaždé odpočinou. Své klientky si opravdu hýčká.Děkuji Péťo

Re: domácí péče

(Petra F., 11. 1. 2017 10:49)

Moc děkuji, Leni!!!
Je super vidět, že i maminka od malého dítěte si najde čas na péči o sebe... moc si Tě za to vážím a děkuji za super referenci!!!
Těším se na naše další setkání!!! :-)

Poděkování

(Klára Kolinská, 49 let, 7. 1. 2017 14:15)

Jít na kosmetiku k Petře je pro mě pokaždé svátek a odměna - nejen že je výborná profesionálka, která své práci opravdu rozumí, orientuje se ve vývoji svého oboru a dokáže dát opravdu kvalifikovaná doporučení, ale hlavně ji dělá se zájmem a nadšením! Velmi se mi líbí, že pracuje výhradně s přípravky, které jsou nejen kvalitní, ale také šetrné jak k lidskému zdraví, tak i k životnímu prostředí. Jde jí nejen o krásu a módní trendy, ale především o opravdové zdraví a harmonii - a hodně o tom ví :-)
A také, což je neméně důležité, je Petra nesmírně příjemný a vzácný člověk - ve svém salónu dokáže vytvořit krásnou atmosféru pohody a povídat si s ní je radost.
Moc děkuji za krásné hýčkání, Petro - hodně štěstí v novém roce a ať se Vám daří!

Re: Poděkování

(Petra F., 11. 1. 2017 10:47)

Milá paní Kolinská,
Vaše reference mě až dojala a zahřála u srdce!!!
Mockrát děkuji!!! :-)

jedinečné kosmetické ošetření

(Lucie, 25 let, 8. 1. 2017 15:13)

Kosmetické ošetření u Petry je naprosto jedinečné. Díky své práci jsem vyzkoušela již hodně kosmetických ošetření, ale u Petry je to opravdu výjimečné. Ošetření šije každému klientovi na míru a má pro práci s pletí neskutečný cit. Po skvělých výsledcích po péči jsem si začala kupovat i produkty na domácí použití a ocenila jsem, že mě Petra nikdy do ničeho netlačila, jde jí především o spokojenost klienta a to v dnešní době opravdu oceňuji. Když jsem k Petře poprvé přišla, měla jsem velmi komplikovanou pleť s hormonálním akné, na které mi nezabíralo vůbec nic a díky ní se mi pleť zlepšila o 100%. Zároveň jsem si u ní vždy nejen fyzicky, ale i psychicky velmi odpočinula. Rozhodně doporučuji k ní zajít! A zároveň bych jí chtěla poděkovat a přeji mnoho zákaznic i v roce 2017.