Jdi na obsah Jdi na menu

Sezónní ošetření pleti s baobabem - NOVINKA

Podzimní ošetření pro všechny typy pletí všech věkových kategorií - kombinace produktů
z řad Dr. Baumann, SkinIDENT a bionomeSPA podle aktuálního stavu a potřeb pleti

podzim.jpg                   

Základem tohoto ošetření je regenerace a intenzivní výživa pokožky, jakožto příprava pleti na chladné období, doplnění přirozených hydratačních faktorů a samozřejmě nesmí chybět ani anti-age efekt :-)

Z toho důvodu je ideální použití liposomového produktu Liposome Pure Essential z naší nejvyšší řady SkinIDENT, kdy obsažené látky se zaměřují na dodání co možná nejvyššího obsahu vlhkosti do pleti. V kombinaci s pleti vlastními lipidy pak pokožku pěstí, vyhlazují a činí na dotyk sametovou. Tento liposom je vhodný pro všechny typy pleti.

Poté bude nanesena Liposomová maska z řady Dr. Baumann, která působí do hloubky a je vhodná pro každý typ pleti. Zvlášť navrací rovnováhu citlivé a unavené pleti. Aktivně napomáhá při redukci vrásek optimalizací míry vlhkosti v pleti, regeneruje ji, navrací jí pružnost a svěžest. Tato maska bude obohacena novým úžasným BAOBAB krémem, který obsahuje za studena extrahovaný, 100% přírodní certifikovaný organický olej ze semen baobabu.
 

Baobabový olej má tyto účinky:

  • Je bohatý na nenasycené mastné kyseliny (omega 3, 6 a 9, hlavně kyselinu palmitovou, olejovou a linolovou), fytosteroly (zejména beta-sitosteroly) a přírodní tokoferoly (vitamín E).
  • Vyniká vysokým obsahem účinných látek a pečujícím účinkem. Rychle se vstřebává, podporuje pružnost pleti a přispívá k regeneraci buněk bez ucpávání pórů.
  • Působí proti zarudnutí a jako antioxidant (velmi vysoké hodnoty ORAC), zvláště vhodný do přípravků pro péči o suchou pleť, v přiměřeném menším množství svědčí i mastnějším typům pleti, ale podpoří všechny typy pleti proti předčasnému stárnutí.

image-27-1649059154.jpg

 

Na závěr ošetření je použit krém ESSENTIAL CARE z kouzelné řady BionomeSPA, který osvěží nejen pleť, ale i mysl hlavně díky své svěží vůni z citrónového oleje a vanilky.
Masťovým základem tohoto krému je olej z meruňkových jader, který pokožku hydratuje, regeneruje, zjemňuje, nezanechává na ní pocit mastnoty, protože se skvěle vstřebává. Dále je v něm obsažen jojobový olej, dodávající pokožce vlhkost, normalizuje tvorbu kožního mazu, lehce se roztírá a pleť činí sametově hebkou. Kromě přírodního vitamínu E, který zlepšuje povrch pokožky, zabraňuje předčasnému stárnutí pleti, protože vykazuje silnou antioxidační aktivitu a v produktu tak má i konzervační účinek, obsahuje krém nejdůležitější přirozené hydratační faktory (NMF) ureukyselinu mléčnou a mléčnan  sodný. Další neméně důležitou složkou je allantoin, který pokožku regeneruje, revitalizuje a zklidňuje. Olej z citroníku limonového pak zlepšuje tonus pleti, působí protizánětlivě a osvěžujícně :-)
A nakonec složky limonene, citral a vanilla dodávají krému příjemnou vůni, mají konzervační účinek a na pleti působí protizánětlivě.