Jdi na obsah Jdi na menu
article preview

Sezónní ošetření pleti

Podzimní ošetření pro všechny typy pletí všech věkových kategorií - kombinace produktů
z řad Dr. Baumann, SkinIDENT a bionomeSPA podle aktuálního stavu a potřeb pleti

Základem tohoto ošetření je hydratace, dodání vitamínů a hlavně podpora tvorby lipidového filmu na pokožce, který tvoří nejlepší a nejintenzivnější ochranu, tedy imunitu naší pleti. Ta je pak odolnější vůči vlivům, které ji vysušují a poškozují, jako jsou chladnější počasí, vítr, vytápěné místnosti apod.

Z toho důvodu je ideální použití liposomového produktu ESSENTIAL pro doplnění vysokých koncentrací nejdůležitějších přirozených hydratačních faktorů (NMF), které v pokožce zachytávají molekuly vody a tím zajišťují hloubkovou hydrataci.

Poté bude nanesena kombinace pleťových masek:
Tou první je maska s liposomy, vitamíny a ceramidy z naší TOP řady SkinIDENT. Vícevrstvé liposomy zvyšují obsah vlhkosti v pokožce, ceramidy posilují funkci bariéry vrchních vrstev pokožky a pomáhají vytvářet přirozený lipidový film na pleti. Alantoin, provitamin B5, vitamin E, vitamin A a vitamin C chrání a regenerují pokožku, oddalují její stárnutí. Vše, co pleť potřebuje, získá z této masky, která je bohatá na obsahové látky.
Druhá je krémová maska pro suchou pleť z řady Dr. Baumann. Příjemná konzistence na bázi jemného kaolinu (léčivé bahno) pro šetrné hluboké čištění pokožky obličeje, aniž by se pleť vyčerpala nebo vysílila, má uklidňující a regenerační účinky. Pokožka získá osvěžující a odpočinutý vzhled díky potřebným lipidům v podobě jojobového oleje a bambuckého másla.

Na závěr ošetření je použit krém ESSENTIAL CARE z kouzelné řady BionomeSPA, který osvěží nejen pleť, ale i mysl hlavně díky své vůni z citrónového oleje a vanilky.
Masťovým základem tohoto krému je olej z meruňkových jader, který pokožku hydratuje, regeneruje, zjemňuje, nezanechává na ní pocit mastnoty, protože se skvěle vstřebává. Dále je v něm obsažen jojobový olej, dodávající pokožce vlhkost, normalizuje tvorbu kožního mazu, lehce se roztírá a pleť činí sametově hebkou. Kromě přírodního vitamínu E, který zlepšuje povrch pokožky, zabraňuje předčasnému stárnutí pleti, protože vykazuje silnou antioxidační aktivitu a v produktu tak má i konzervační účinek, obsahuje krém nejdůležitější přirozené hydratační faktory (NMF) ureu, kyselinu mléčnou a mléčnan  sodný. Další neméně důležitou složkou je allantoin, který pokožku regeneruje, revitalizuje a zklidňuje. Olej z citroníku limonového pak zlepšuje tonus pleti, působí protizánětlivě a osvěžujícně :-)
A nakonec složky limonene, citral a vanilla dodávají krému příjemnou vůni, mají konzervační účinek a na pleti působí protizánětlivě.