Jdi na obsah Jdi na menu

Sezónní ošetření pleti

Podzimní ošetření pro všechny typy pletí všech věkových kategorií - kombinace produktů
z řad Dr. Baumann, SkinIDENT a bionomeSPA podle aktuálního stavu a potřeb pleti

podzim.jpg                   

Základem tohoto ošetření je regenerace letním sluncem poškozené pokožky, tedy doplnění přirozených hydratačních faktorů, intenzivních anti-age vitamínů a přirozených lipidů zadržujících vodu v pleti.

Z toho důvodu je ideální použití liposomového produktu Liposome Vitamin z naší nejvyšší řady SkinIDENT
Díky vysoké koncentraci vícevrstvých liposomů a směsi vitaminů (vitaminu E, C, A, provitaminu B5, biotinu coby vitaminu H), dále alantoinu a hyaluronátu sodného je pleť hydratována a aktivně chráněna před vlivy prostředí. Účinnou revitalizací pomáhá zpomalit projevy stárnutí a tvorbu vrásek. 

Poté bude nanesena kombinace masek z řady Dr. Baumann, a to Liposomové masky, která působí do hloubky a je vhodná pro každý typ pleti. Zvlášť navrací rovnováhu citlivé a unavené pleti. Aktivně napomáhá při redukci vrásek optimalizací míry vlhkosti v pleti, regeneruje ji, navrací jí pružnost a svěžest. Tato maska bude obohacena ještě maskou z aloe vera, což je maska na bázi gelu s množstvím bylinných extraktů, jako je heřmánek marocký, saturejka, olej z růžového dřeva apod., aloe verou a panthenolem, která především zklidňuje a povzbuzuje podrážděnou, zarudlou nebo unavenou pleť. Pro své chladivé účinky je ideální pro použití po opalování. Urea a sorbitol navíc navrací pokožce ztracenou vláhu. Maska je vhodná i jako podpora pleti se sklony k nečistotám.
 

Na závěr ošetření je použit krém ESSENTIAL CARE z kouzelné řady BionomeSPA, který osvěží nejen pleť, ale i mysl hlavně díky své svěží vůni z citrónového oleje a vanilky.
Masťovým základem tohoto krému je olej z meruňkových jader, který pokožku hydratuje, regeneruje, zjemňuje, nezanechává na ní pocit mastnoty, protože se skvěle vstřebává. Dále je v něm obsažen jojobový olej, dodávající pokožce vlhkost, normalizuje tvorbu kožního mazu, lehce se roztírá a pleť činí sametově hebkou. Kromě přírodního vitamínu E, který zlepšuje povrch pokožky, zabraňuje předčasnému stárnutí pleti, protože vykazuje silnou antioxidační aktivitu a v produktu tak má i konzervační účinek, obsahuje krém nejdůležitější přirozené hydratační faktory (NMF) ureu, kyselinu mléčnou a mléčnan  sodný. Další neméně důležitou složkou je allantoin, který pokožku regeneruje, revitalizuje a zklidňuje. Olej z citroníku limonového pak zlepšuje tonus pleti, působí protizánětlivě a osvěžujícně :-)
A nakonec složky limonene, citral a vanilla dodávají krému příjemnou vůni, mají konzervační účinek a na pleti působí protizánětlivě.