Jdi na obsah Jdi na menu

Sezónní ošetření pleti

Letní ošetření vhodné pro všechny typy pletí všech věkových kategorií - kombinace produktů
z řad Dr. Baumann a SkinIDENT podle aktuálního stavu a potřeb pleti

alginatova-maska-z-morskych-ras.jpg

Základem letního ošetření pleti je hydratace, lehkost a osvěžení.

Z toho důvodu je ideální použití liposomového produktu z naší nejvyšší řady LIPOSOME VITAMIN SkinIdent, který obsahuje vysoké koncentrace vitamínů, mající vliv na ochranu a regeneraci buněk před slunečním zářením, urychlujícím stárnutí pokožky a zároveň napomáhají zdravému opálení pleti.

Poté bude nanesena slupovací ALGINÁTOVÁ MASKA Z MOŘSKÝCH ŘAS.
Ta je úžasná svými okamžitými pozitivními účinky na pokožku:
· Zpevňující účinek – zpevnění kontur obličeje u ochablé a unavené pleti
· Regenerace buněk – zlepšení struktury pokožky
· Hydratační účinek – udržení optimální vlhkosti pokožky
· Vyhlazení a vypnutí pokožky - redukce vrásek
· Hemostatický účinek – vhodné pro pleť s kuperózou
· Protizánětlivý účinek - pro pleť s akné
· Chladivý účinek – vhodný pro letní ošetření
· Tělová péče - prevence proti vzniku strií
Účinné látky:
Zásadní roli v jejích účincích hraje řasa Spirulina platensis. Jedná se o modrozelenou řasu (vláknitou sinici) obsahující významné množství proteinů, sacharidů, minerálů, vitaminů (B1, B2, A, E, H) a provitaminu A (beta-karotenu). Je rovněž považována za největší přírodní zdroj vitaminu B12. Současně obsahuje také velké množství polynenasycených mastných kyselin, například omega-6 mastných kyselin (linolové, gama-linolenové) podílejících se na růstu i regeneraci buněk plus na udržení optimální vlhkosti pokožky. Zásadní je u masky také přítomnost kaolínu a křemičitého gelu schopných čištění pokožky. Jedná se tedy o dokonalou kombinaci látek, jimiž budete pokožku zcela rozmazlovat!

Na závěr ošetření je použit krém ESSENTIAL CARE z kouzelné řady BionomeSPA, který osvěží nejen pleť, ale i mysl hlavně díky své vůni z citrónového oleje a vanilky.
Masťovým základem tohoto krému je olej z meruňkových jader, který pokožku hydratuje, regeneruje, zjemňuje, nezanechává na ní pocit mastnoty, protože se skvěle vstřebává. Dále je v něm obsažen jojobový olej, dodávající pokožce vlhkost, normalizuje tvorbu kožního mazu, lehce se roztírá a pleť činí sametově hebkou. Kromě přírodního vitamínu E, který zlepšuje povrch pokožky, zabraňuje předčasnému stárnutí pleti, protože vykazuje silnou antioxidační aktivitu a v produktu tak má i konzervační účinek, obsahuje krém nejdůležitější přirozené hydratační faktory (NMF) ureu, kyselinu mléčnou a mléčnan  sodný. Další neméně důležitou složkou je allantoin, který pokožku regeneruje, revitalizuje a zklidňuje. Olej z citroníku limonového pak zlepšuje tonus pleti, působí protizánětlivě a osvěžujícně :-)
A nakonec složky limonene, citral a vanilla dodávají krému příjemnou vůni, mají konzervační účinek a na pleti působí protizánětlivě.

              alginatova-maska.jpg