Jdi na obsah Jdi na menu

Sezónní ošetření pleti

Zimní ošetření pro všechny typy pletí všech věkových kategorií - kombinace produktů
z řad Dr. Baumann, SkinIDENT a bionomeSPA podle aktuálního stavu a potřeb pleti

zima_plet_500x250_cmsico.jpg                   

Základem tohoto ošetření je hydratace a intenzivní výživa pokožky v mrazivém zimním období a samozřejmě nesmí chybět ani anti-age efekt :-)

Z toho důvodu je ideální použití liposomového produktu Liposome Multi Active Essential z řady Dr. Baumann, kdy obsažené látky se zaměřují na dodání co možná nejvyššího obsahu vlhkosti do pleti. V kombinaci s pleti vlastními lipidy pak pokožku pěstí a vyhlazují. 

Na liposomy bude aplikována Ceramidová ampule, jež 
doplňuje kožní lipidy a tím aktivně obnovuje ochrannou funkci pleti. Ampule je vhodná jako doplňková péče při neurodermitidě a lupénce nebo v zimním období, kdy se naše přirozené ceramidy nestíhají tvořit sami. Výborně pomáhá na šupinatou pokožku.

Poté bude nanesena Krémová maska z naší nejvyšší řady SkinIDENT, která je svým složením zaměřena na dodání velkého množství hydratace pomocí tělu vlastních lipidů, které vodu v pleti uzamykají.  Dále obsahuje vitamíny A a E, které jsou považovány za elixíry mládí. Maska pleť zklidňuje, vyhlazuje a činí ji na dotyk hebkou až sametovou.
 

Na závěr ošetření je použit krém ESSENTIAL CARE z kouzelné řady BionomeSPA, který osvěží nejen pleť, ale i mysl hlavně díky své svěží vůni z citrónového oleje a vanilky.
Masťovým základem tohoto krému je olej z meruňkových jader, který pokožku hydratuje, regeneruje, zjemňuje, nezanechává na ní pocit mastnoty, protože se skvěle vstřebává. Dále je v něm obsažen jojobový olej, dodávající pokožce vlhkost, normalizuje tvorbu kožního mazu, lehce se roztírá a pleť činí sametově hebkou. Kromě přírodního vitamínu E, který zlepšuje povrch pokožky, zabraňuje předčasnému stárnutí pleti, protože vykazuje silnou antioxidační aktivitu a v produktu tak má i konzervační účinek, obsahuje krém nejdůležitější přirozené hydratační faktory (NMF) ureukyselinu mléčnou a mléčnan  sodný. Další neméně důležitou složkou je allantoin, který pokožku regeneruje, revitalizuje a zklidňuje. Olej z citroníku limonového pak zlepšuje tonus pleti, působí protizánětlivě a osvěžujícně :-)
A nakonec složky limonene, citral a vanilla dodávají krému příjemnou vůni, mají konzervační účinek a na pleti působí protizánětlivě.