Jdi na obsah Jdi na menu

Sezónní ošetření pleti

Podzimní ošetření pro všechny typy pletí všech věkových kategorií - kombinace produktů
z řad Dr. Baumann, SkinIDENT a bionomeSPA podle aktuálního stavu a potřeb pleti

     podzimni-pece-o-plet.jpg                   

S příchodem podzimu a postupným ochlazováním bude naše pleť potřebovat stále více výživy a ceramidů.

Zapomínat ale nesmíme ani na hydrataci a samozřejmě prevenci stárnutí.
 
Z toho důvodu během podzimní péče o pleť použiji Liposome Vitamin z řady SkinIdent, který doplní do pleti pořádnou dávku vitamínů a tím zpomalí její stárnutí.
 
Pro důslednou hloubkovou hydrataci budou použity ampule s Glukosaminem, Hydratační a Ceramidová.

Během masáže obličeje krku a dekoltu bude do pokožky zapracována kombinace Liposomové masky s Krémovou maskou pro velmi suchou pleť. Krémová maska díky obsaženému kaolínu (léčivé bahno) zároveň pleť krásně dočistí, rozjasní a barevně sjednotí.

Na závěr ošetření je použit oblíbený krém ESSENTIAL CARE z kouzelné řady BionomeSPA, který osvěží nejen pleť, ale i mysl hlavně díky své svěží vůni z citrónového oleje a vanilky.
Masťovým základem tohoto krému je olej z meruňkových jader, který pokožku hydratuje, regeneruje, zjemňuje, nezanechává na ní pocit mastnoty, protože se skvěle vstřebává. Dále je v něm obsažen jojobový olej, dodávající pokožce vlhkost, normalizuje tvorbu kožního mazu, lehce se roztírá a pleť činí sametově hebkou. Kromě přírodního vitamínu E, který zlepšuje povrch pokožky, zabraňuje předčasnému stárnutí pleti, protože vykazuje silnou antioxidační aktivitu a v produktu tak má i konzervační účinek, obsahuje krém nejdůležitější přirozené hydratační faktory (NMF) ureukyselinu mléčnou a mléčnan  sodný. Další neméně důležitou složkou je allantoin, který pokožku regeneruje, revitalizuje a zklidňuje. Olej z citroníku limonového pak zlepšuje tonus pleti, působí protizánětlivě a osvěžujícně :-)
A nakonec složky limonene, citral a vanilla dodávají krému příjemnou vůni, mají konzervační účinek a na pleti působí protizánětlivě.