Jdi na obsah Jdi na menu

Sezónní ošetření pleti

Jarní ošetření pro všechny typy pletí všech věkových kategorií - kombinace produktů
z řad Dr. Baumann, SkinIDENT a bionomeSPA podle aktuálního stavu a potřeb pleti

                   jarni-pece-o-plet.jpg

Základem tohoto ošetření je doplnění vitamínů a přirozených hydratačních faktorů do pokožky.

Z toho důvodu je ideální použití liposomového produktu Liposome Vitamin z naší nejvyšší řady SkinIDENT
Díky vysoké koncentraci vícevrstvých liposomů a směsi vitaminů (vitaminu E, C, A, provitaminu B5, biotinu coby vitaminu H), dále alantoinu a hyaluronátu sodného je pleť hydratována a aktivně chráněna před vlivy prostředí. Účinnou revitalizací pomáhá zpomalit projevy stárnutí a tvorbu vrásek.

Poté bude nanesena kombinace Liposomové masky s Maskou z aloe vera obě z řady Dr. Baumann.
Oblíbená voňavá
 maska s aloe vera na bázi gelu s množstvím bylinných extraktů, jako je heřmánek marocký, saturejka, olej z růžového dřeva, cypřišový, jalovcový, ylang ylang, santalový a rozmarýnový olej, olej z pomerančovníku hořkého, aloe verou a panthenolem především zklidňuje a povzbuzuje prvním jarním sluníčkem podrážděnou pleť. Urea a sorbitol navíc navrací pokožce ztracenou vláhu. Pleťová maska s liposomy pak působí do hloubky a navrací rovnováhu citlivé a unavené pleti. Aktivně napomáhá při redukci vrásek optimalizací míry vlhkosti v pleti, navrací jí pružnost a svěžest.

Na závěr ošetření je použit krém ESSENTIAL CARE z kouzelné řady BionomeSPA, který osvěží nejen pleť, ale i mysl hlavně díky své vůni z citrónového oleje a vanilky.
Masťovým základem tohoto krému je olej z meruňkových jader, který pokožku hydratuje, regeneruje, zjemňuje, nezanechává na ní pocit mastnoty, protože se skvěle vstřebává. Dále je v něm obsažen jojobový olej, dodávající pokožce vlhkost, normalizuje tvorbu kožního mazu, lehce se roztírá a pleť činí sametově hebkou. Kromě přírodního vitamínu E, který zlepšuje povrch pokožky, zabraňuje předčasnému stárnutí pleti, protože vykazuje silnou antioxidační aktivitu a v produktu tak má i konzervační účinek, obsahuje krém nejdůležitější přirozené hydratační faktory (NMF) ureu, kyselinu mléčnou a mléčnan  sodný. Další neméně důležitou složkou je allantoin, který pokožku regeneruje, revitalizuje a zklidňuje. Olej z citroníku limonového pak zlepšuje tonus pleti, působí protizánětlivě a osvěžujícně :-)
A nakonec složky limonene, citral a vanilla dodávají krému příjemnou vůni, mají konzervační účinek a na pleti působí protizánětlivě.