Jdi na obsah Jdi na menu

Co o salonu říkají klientky...

Vážené a milé klientky a klienti  :-)

Zde se můžete podělit o Vaše dojmy z návštěvy kosmetického salonu Lavendera... jak jste byli spokojeni s péčí o pleť, mým přístupem, ale třeba i jak se Vám líbí prostředí či jak Vám vyhovuje kosmetická značka, se kterou pracuji.

Za Vaše názory děkuji a doufám, že pomohou dalším potencionálním klientkám a klientům v rozhodování, zda (ne?)navštívit můj salon :-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kateřina, 35 let - Krásnější díky Petře

K Petře chodím již několik let. Vždy odcházím velmi spokojená a hezčí. Petra mou pleť zná. O pleti si vede pečlivé záznamy, jejichž podrobnost mě až překvapila. Díly záznamům dokážeme vyladit opravdu nejlepší péči, kterou má pleť potřebuje. Petra dokáže poradit jak s výběrem kosmetiky, tak jejím užíváním, aby měla kosmetika co nejlepší efekt. Když jsem chodila na jinou kosmetiku, nemohla jsem po ošetření nikam jít, jen domů. Bylo vidět, že jsem byla na kosmetice. Po ošetření u Petry se velmi ráda s někým vidím, protože vypadám mladší a plná energie. Výsledky ošetření Petry a kosmetika, kterou jsem si u ní koupila, opravdu fungují. Děkuji. Vždy Petru doporučuji dále.

Petra F. - Re: Krásnější díky Petře

Katko, moc děkuji za krásnou referenci :-)

Pavlína - Děkuji za báječnou péči

Salon LaVendera navštěvuji pravidelně již několik let a s prací kosmetičky i používanými kosmetickými produkty jsem maximálně spokojená. Na produkty značky Dr. Baumann jsem nikdy neměla alergickou reakci a pleť mám dle mého názoru i díky této kosmetice ve výborném stavu. Děkuji Petře i za spoustu dobrých rad jak o pleť pečovat doma :-). Na kosmetiku se vždy moc těším a tento salon vřele doporučuji :-)

« předchozí

1 | 2 | 3 | 4