Jdi na obsah Jdi na menu

Co o salonu říkají klientky...

RECENZE

Vážené a milé klientky a klienti  :-)

Zde se můžete podělit o Vaše dojmy z návštěvy kosmetického salonu Lavendera... jak jste byli spokojeni s péčí o pleť, mým přístupem, ale třeba i jak se Vám líbí prostředí či jak Vám vyhovuje kosmetická značka, se kterou pracuji.

Za Vaše názory děkuji a doufám, že pomohou dalším potencionálním klientkám a klientům v rozhodování, zda (ne?)navštívit můj salon :-)

Chtěla bych vás moc požádat, zda byste svou recenzi mohli zkopírovat i na Google
Veliké díky díky heart

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jana - Top kosmetická péče

Mohu dát jen velmi pozitivní recenzi a palec nahoru.

Vendula M. - První návštěva

Ošetření bylo příjemné, relaxační, slečna kosmetička vše ochotně vysvětlila. Určitě jsem zde nebyla naposledy.

Kateřina S. - Doporučuji všema deseti!

K paní Petře jsem se dostala na doporučení kamarádky a po návštěvě jsem sama ihned doporučovala dál. Paní Petra je velmi příjemná, vše mi vysvětlovala na základě mého typu pleti. S pletí mám již několik let problémy (akné a suchá pleť), po ošetření jsem hned další den pozorovala rozdíl, což jsem nečekala! Paní Petra mi rovnou dala několik vzorků kosmetiky pro mou pleť, sepsala mi a vysvětlila, jak co mám používat. Zároveň vám nevnucuje produkty, které se k salonu vážou. Určitě se k ní budu pravidelně vracet a doporučovat všude kudy půjdu.

Nela - První návštěva v salonu

Moje první zkušenost s kosmetickým ošetřením u paní Petry byla báječná. Paní Petra dělá svou práci s velkou láskou a ta Vás provází od začátku až do konce ošetření. Pleť byla po ošetření krásně hydratovaná, svěží a rozzářená. Návštěva salonu stojí určitě za to! Dokud nevyzkoušíte, nevíte o co přicházíte. :-)

Ivana - První návštěva

Návštěvu kosmetického salonu La Vendera jsem dostala od rodiny jako vánoční dárek. Rodině jsem již poděkovala a teď chci velmi poděkovat paní Petře za její profesionální přístup, odbornou péčí, informace a skvělou atmosféru. Těším se na další návštěvu!

Lucie H. - První návštěva

Ošetření pleti i masáž moc příjemné. Používaná kosmetika je taky velmi příjemná. Pleť byla krásně hydratovaná, jemná a vypadala zdravěji. Doma dále používám vzorky kosmetiky a jsem spokojená. Chystám se chodit pravidelně, určitě doporučuji ;)

Zuzka - Doporučuji!:-)

Neváhejte a určitě se objednejte k paní kosmetičce! Je to balzám na duši a pleti zároveň :-)

Jiřina - První návštěva

Ošetření pleti paní kosmetičkou je velmi šetrné, odborně provedené a člověk si při něm navíc báječně odpočine. Oceňuji, že paní kosmetička nenutí kosmetické produkty jako se mi stalo jinde. Pleť byla po ošetření úžasně hydratována. Bylo mi i doporučeno, jak pečovat o svůj typ pleti doma a k tomu jsem dostala od paní kosmetičky vzorečky. Moc jsem si kosmetiku užila a určitě se zase vrátím.

Karin - První ošetření

Ihned po první návštěvě byla má pleť krásně hydratována, samotné ošetření bylo velice příjemné a relaxační. Už jsem objednaná na další návštěvu

Šárka - První návštěva

I já se přidávám k nadšeným reakcím na první návštěvu v salonu La Vendera. Ošetření včetně masáže bylo velice příjemné, paní kosmetička Petra je profesionální a moc milá. Přípravky, které paní Petra v salonu La Vendera používá jsou kvalitní, na mé pleti to bylo hodně znát, po ošetření byla pleť krásně hydratovaná a odpočatá. Už jsem se objednala na další návštěvu :)

Eliška D. - 1. ošetření

Již první návštěvu hodnotím velmi pozitivně. Paní kosmetička je sympatická, má velký přehled a ráda poradí. Druh ošetření i zvolená kosmetika mi vyhovuje, proto budu pokračovat v návštěvách.

Mirka H. - První návštěva

Během prvního ošetření Vám slečna Petra vysvětluje jaké produkty a procedury právě používá a jaký je jejich účel, detailně zkonzultuje stav a typ pleti a vybere vhodné vzorky pro následnou domácí péči.
Kromě příjemně stráveného času a "totální" relaxace jsem následně zaznamenala opravdu výrazný výsledek - pleť byla občerstvená, čistá do hloubky, vyhlazené vrásky, velice zlepšený stav pupínků a jizviček (zesvětlaly a vyhladily se). Tento efekt trval celý týden, což mne mile překvapilo, pleť zůstala vypnutá, vrásky v okolí očí téměř zázračně "absentovaly", póry byly stažené.

Čistící produkty na domácí péči (emulze a voda) měly také výborný výsledek, mohu jen doporučit.

Slečna Petra má ke svým klientkám velmi opatrovnický vztah, zajímá se o reakci na ošetření, poradí Vám se zájmem, jak na vaši pleť, jak ji pomoci a jak ji netrápit. Máte pocit, že o vás opravdu pečuje. Poněkud vyšší cena za ošetření v jejím salonu je vyvážena kvalitou služby, prostředí i produktů. V salonu LaVendera jsem zatím absolvovala jenom jedno ošetření a už se vracím na další.

Simona H. J. - první návštěva

Ošetření v salonu byl velmi příjemný zážitek plný relaxace, empatického přístupu a kvalitního ošetření pleti. Děkuji a těším se na další setkání.

Jana K. - První návštěva salonu

V salonu jsem byla poprvé a jsem nadšená. Libilo se mi, že jsem před začátkem ošetření dostala smsku, jak se dostat do salonu, takže jsem nikde nebloudila. Už při vstupu do salonu jsem se cítila příjemně - uvítala mě milá a sympatická paní kosmetička. Samotné ošetření byl dokonalý relax. Nic mě nebolelo, neštípalo a to mám citlivou pleť.Jsem ráda, že jsem salon objevila. Už se těším, až sem znovu zavítám:-)

Eva T. - První návštěva salonu

Před několika dny jsem měla možnost vyzkoušet služby salonu LaVendera a byla jsem příjemně překvapená. Ošetření je velmi šetrné a relaxující. Pleť byla po ošetření krásně hydratovaná. Na konci jsem se dozvěděla, jak se lépe o pleť starat a dostala jsem vzorečky na doma. Opravdu příjemná zkušenost. Určitě jsem nebyla v salonu naposledy.

Soňa - Opravdu skvělý zážitek!

Po mnoha a mnoha letech jsem našla kosmetický salon, odkud jsem neodcházela jako Mrs. Frankenstein, přesto byly účinky ošetření znatelné na osvěžené a prozářené pleti. Příjemná, milá slečna Petra, která nic nevnucuje, ale vysvětlí i věci, o kterých se jinde nic nedozvíte. K tomu má zlaté ručičky a opravdu pečující přístup. Nic tu nebolí, neštípe, nepálí a hlavně se tu neříká, že se to musí vydržet :-). Používaná kosmetika je příjemná, na domácí ošetření jsem dostala vzorky a dobré rady. Jsem opravdu nadšená. Salon jsem našla úplnou náhodou a měla jsem opravdu štěstí. Prošla jsem už kolik kosmetických provozoven, ale tady je to opravdu výjimečné a rozhodně to nejlepší, co jsem poznala!

Kamila L. - První návštěva salonu LaVendera

S návštěvou kosmetického salonu jsem byla velmi spokojená. Paní kosmetička Petra je moc sympatická, před samotným kosmetickým ošetřením mi používanou kosmetiku popsala a při její aplikací mě s ní postupně seznamovala. Procedury jsou velmi šetrné, po ošetření jsem neměla žádné viditelné zčervenání pleti. Masáž obličeje byla naprosto skvělá. Po ošetření a masáží mi doporučila několik tipů,jak se o pleť starat a zároveň jsem dostala vzorečky na následující týden pro prodloužení efektu ošetření. Paní Petra mě po pár dnech kontaktovala a zajímala se o to, zda bylo vše v pořádku a ochotně zodpověděla mé dotazy. Celkově tedy hodnotím velmi kladně a těším se na další návštěvu.

Katka - 1. návštěva

Děkuji za příjemně strávený čas. Ošetření byl super relax, moc příjemná paní kosmetička. Rozhodně mám v plánu se stavit i v budoucnu. Děkuji a všem doporučuji! :-)

Milena - První kosmetika v životě :)

Návštěva salonu LaVendera pro mě byla velmi příjemným zážitkem. Nikdy předtím jsem na kosmetice nebyla, ale odteď se chystám pravidelně. Dokonce jsem se konečně začala o svou pleť denně starat tak, jak mám. :) Návštěva kosmetičky není jen o jednorázovém ošetření, ale měla by vést k pravidelné (hlavně domácí) péči o pleť. Byla jsem velmi spokojena. Paní Petře děkuji a těším se na další setkání. :)

Markéta - 1. návštěva

Salon, kosmetička, ošetření, vše velice příjemné. Plánuji navštívit znovu.

1 | 2 | 3 | 4 | 5

následující »